منابع آموزشی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

طراحی کامپایلر از دروس تخصصی رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی است. این درس در کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارای ضریب 2 می باشد و یادگیری آن هم برای دانشجویان و هم برای داوطلبان کنکور ارشد اهمیت دارد.  در این پست مجموعه آموزشی اصول طراحی کامپایلر تقدیم می شود. 

فیلم آموزشی طراحی کامپایلر جلسه اول در ادامه مطلب

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با سلام خدمت دوستان عزیز، در این پست مجموعه آموزشی درس شبکه پیشرفته معرفی می شود این درس کامل کننده مباحث درس شبکه می باشد این مجموعه آموزشی از کلاس درس دانشگاه شریف آماده شده است و شامل 24 جلسه فیلم آموزشی است که توسط دکتر پاکروان در دانشگاه شریف تدریس شده است.

 

فیلم آموزشی درس شبکه پیشرفته دانشگاه شریف جلسه اول

فیلم آموزشی درس شبکه پیشرفته دانشگاه شریف جلسه دوم

فیلم آموزشی درس شبکه پیشرفته دانشگاه شریف جلسه سوم

فیلم آموزشی درس شبکه پیشرفته دانشگاه شریف جلسه چهارم

 

مجموعه آموزشی شبکه پیشرفته در 24 جلسه تدریس شده است شما می توانید این مجموعه ارزشمند را از طریق فروشگاه اسفند سفارش دهید همه فیلم های این مجموعه دارای بالاترین کیفیت می باشند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ما قبلا در سایت چند کتاب برای درس مدار منطقی معرفی کرده ایم اما در بیشتر دانشگاه ها کتاب مدار منطقی موریس مانو به عنوان کتاب منبع معرفی می شود. همچنین این کتاب معمولا یکی از منابع اصلی برای طرح سولات کنکور ارشد رشته کامپیوتر می باشد این کتاب در 540 صفحه توسط پروفسور موریس مانو نوشته شده و معمولا به عنوان کاملترین منبع برای درس مدار منطقی (طراحی دیجیتال) شناخته می شود. در این پست ترجمه فارسی این کتاب آورده شده است. لازم به ذکر است در صورتی که خود را برای کنکور ارشد آماده می کنید نیاز نیست همه مطالب کتاب را مطالعه کنید زیرا بعضی از مطالب کتاب در کنکور ارشد مورد ارزیابی قرار نمی گیرد.

دانلود کتاب مدار منطقی موریس مانو به زبان فارسی در ادامه